План заходів з реформування системи шкільного харчування (розпорядження Кабміну України від 05.08.2020 №1008-р)

Реформа системи харчування у закладах освіти, розпочата в Україні у 2020 році, – це важливий крок до здоров’я і щастя дитини та суспільства тощо. Наразі це комплекс заходів, метою яких є зміна системи харчування – від норм споживання, технологічних процесів, підходу до закупівлі продуктів, послуг харчування та обладнання харчоблоків до поведінкових аспектів і суспільного сприйняття та розуміння здорового харчування й корисних харчових звичок.

2022 Платформа "ЗНАЇМО"

Презентація платформи про здорове харчування у школах «Знаїмо»

Платформа "Абетка харчування"

ВСЕ ПРО ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ

Раціональне харчування

12 фактів про їжу: цікаві властивості та користь продуктів харчування

Які продукти корисні для дітей

Как улучшить ЗРЕНИЕ? ✅15 Продуктов для УЛУЧШЕНИЯ ЗРЕНИЯ | ✅Профилактика ЗРЕНИЯ

ПРО ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ ШКОЛЯРІВ

ТОП-10 ПОЛЕЗНЫХ ПРОДУКТОВ ДЛЯ РЕБЕНКА

ДІТЯМ ПРО ХАРЧУВАННЯ

Абетка харчування. А чи правильно ви їсте?

10 правил від Абетки Харчування

Жила-была Царевна - Про еду - Серия 6 - Веселые развивающие и обучающие мультики

Основи здоров'я. 1 клас. Харчування і здоров'я

Фиксики - Витамины | Познавательные мультики для детей