БУДЕМО ЗНАЙОМІ!

Адреса нашої бібліотеки: 61038, м. Харків, Салтівське шосе, 61, тел. 7251527, e-mail: library8@ukr.net

/Files/images/234.JPG

Завідувач бібліотеки

Котляр Ніна Олексіївна

Режим роботи бібліотеки: 8.00 - 16.30

В нашій бібліотеці ви зможете:

- користуватися читальним залом та абонементом; - підготувати реферат, цікаве повідомлення; - взяти участь у заходах, що проводяться бібліотекою.

АБОНЕМЕНТ надає право брати книгу додому строком на 14 днів.

У ЧИТАЛЬНІЙ ЗАЛІ до Ваших послуг:

- комп'ютер, підключений до мережі Інтернет;

- періодичні видання;

- довідкова література;

- система каталогів та картотек.

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ БІБЛІОТЕКОЮ

Користування бібліотекою – безкоштовне.

Право користуватися бібліотекою мають учителі, учні, інші співробітники школи.

Читачі мають право: одержувати в тимчасове користування книги, інші видання з фонду бібліотеки, користуватися довідково-бібліографічним апаратом, брати участь в бібліотечних заходах.

Книги видаються строком на 14 днів. Не видаються із бібліотеки рідкісні та цінні видання, довідкова література, останній примірник видання. Ними користуються в читальному залі.

Читачі зобов’язані бережливо ставитися до книг, виявляти постійну турботу за їх збереження, не робити в них ніяких поміток, підкреслень, не виривати і не загинати сторінок, повертати їх в зазначений строк.

Учні розписуються в формулярі за кожний примірник видання, одержаний на абонементі.

Читачі, які загубили або зіпсували книги з фонду бібліотеки, зобов’язані замінити їх такими ж або іншою науково-популярною і художньою літературою. Рівноцінність заміни визначає бібліотекар.

Учні 1-11 класів зобов’язані бережливо ставитися до підручників і нести за них відповідальність. Якщо підручник зіпсовано учнем, замість нього може бути повернута рівноцінна навчальна література.

До роботи з комп’ютерною технікою допускаються користувачі бібліотеки, які можуть самостійно працювати в операційних системах «Windows», «Linux» та мережі Інтернет.

Доступ користувачів до мережі Інтернет безкоштовний.

Використовувати Інтернет-місце дозволяється тільки для навчальних потреб.

Користувач має право:

- одержувати консультацію у бібліотекаря з питань пошуку інформації;

- копіювати інформацію з Інтернету на власні диски та флеш-носії.

Користувач зобов’язаний:

- дбайливо ставитись до комп’ютерного обладнання і програмного забезпечення;

- повідомляти бібліотекаря про неполадки і порушення, що виникли.

Забороняється:

- перебувати на робочому місці більше, ніж 2 учні;

- виключати або перезавантажувати комп’ютер;- підключатись до мережевих комп’ютерних ігор;

- заважати іншим користувачам, створювати конфліктні ситуації.

У разі порушення правил користування комп’ютерною технікою та Інтернетом бібліотекар має право припинити надання послуг.

"Наша бібліотека".

Cайт Департаменту освіти Харківської міської ради