Предметний тиждень мистецтва в початкових классах

З 01.10.18 по 05.10.18 для учнів початкових класів проведено предметний тиждень мистецтва. Мета тижня: розширити знання учнів про види мистецтва , познайомити з видатними художниками та їх картинами,розкрити творчіздібності, виховувати любов до мистецтва.

01.10.2018р. учні 2-4 класів брали участь у підготовці до конкурсу «Осінній танцювальний фестиваль»

02.10.2018 р. учні 2-4 класів взяли участь у конкурсі дитячих малюнків «Осіння фантазія». Було проведено гру «Жива картина». Учні 4-х класів відображали картини відомих художників.

03.10.2018 р. у 4-В класі була проведена класна година «Подорож до країни мистецтва» . Учні дізналися, які існують види мистецтва,для чого використовують деякі з них. З деякими видами мистецтва учні виготовили лейпбуки.

04.10.2018р.у 3-В класі був проведений майстер клас ,виготовлення осіннього листа в техниці оригамі.

05.10.2018 р. була проведена заочна подорож «Фантастична екскурсія» .В цьому заході брали участь 4-ті класи. Діти прослухали цікаві відомості видатного художника І.Є. Репіна ,познайомилися з його картинами . Змагалися в конкурсах,складали розібрані картини,виступали у ролі естрадних зірок,інсценували казку на новий лад «Колобок». Діти показали свої творчі здібності з боку образотворчого ,музикального, та театрального мистецтва.

Заходи залишили неповторні і яскраві враження.

Інформацію підготувала Джигіт М.С.

Галерея "Жовтень 2018 Тиждень мистецтва в початкових классах"