Предметний тиждень української мови в початкових класах

З 5.11.2018 по 09.11.2018 р. для учнів початкових класів пройшов тиждень української мови.

Мета тижня: ознайомити учнів з виникненням писемності, показати красу і багатство української мови, сприяти розширенню і збагаченню словникового запасу школярів, розвивати почуття національної гідності, виховувати любов до народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.

Серед учнів 2-х класів був проведений конкурс малюнків «Українська народна казка», а для 3-х – конкурс поробок «Моя улюблена казка».

07.11.2018 р. у паралелі 4-х класів пройшла круговерть «Моя чарівна українська мова». Кожен клас випустив свою стіннівку.

08.11.2018 р. 3-В клас підготував і провів для своєї паралелі усний журнал «Шануємо рідне слово», який складався з 5-ти сторінок: «Літературна», «Історична», «Цікаві факти», «Гумористична» та «Казкова». Діти дізналися про витоки рідної мови, її місце серед слов’янських мов, виразно декламували вірші про мову, провели вікторину, показали свої артистичні здібності.

09.11.2018 р. для паралелі 2-х класів було проведено фольклорне свято «З Україною у серці», яке підготували учні 11-А класу та 2-В класу.

У цей день учні початкових класів приймали активну участь у Параді Вишиванок та музичному брейкі «Співаймо українське».

Галерея "Листопад 2018 Тиждень української мови в початкових класах"