2017/2018 н.р.

Переможці І (районного) та ІІ (обласного) етапу Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Мгерян Анна (11-А), екологія

І м. – районний етап (вч. Глущенко С.В.)

ІІІ м. – обласний етап (вч. Глущенко С.В.)

Пищальникова Анна ( 11-А), журналістика

І м. – районний етап (вч. Колесникова Т.І.)

ІІ м. - обласний етап (вч. Колесникова Т.І.)

Божко Марія ( 10-А), хімія

ІІ м. – районний етап ( вч. Мірошніченко О.А.)

Тюріна Сніжана (10-А), фольклористика

ІІІ м. – районний етап (вч. Рядинська В.М., Безлюда Л.І.)


Переможці обласних етапів олімпіад з базових дисциплін

Кулик Тетяна, учениця 10-А класу

І м. - українська мова та література ( вч. Вернигора Т.І.)

ІІ м. - біологія (вч. Глущенко С.В.)

ІІ м. - російська мова та література (вч. Колесникова Т.І.)

ІІІ м.- хімія (вч. Мірошніченко О.А.)


Переможці районних етапів олімпіад з базових дисциплін

Кулик Тетяна, учениця 10-А класу

українська мова та літ. (вч. Вернигора Т.І.)

І м. – районний етап

І м. - російська мова та літ. (вч. Колесникова Т.І.)

І м.- біологія (вч. Глущенко С.В.)

ІІ м. – фізика ( вч. Кузнецова Л.М.)

І м.-хімія (вч. Мірошніченко О.А.)

Мгерян Анна, учениця 11-А класу

ІІ м. - екологія ( вч. Глущенко С.В.)ІІІ м. – фізика ( вч. Кузнецова Л.М.)

Шевченко Микита, учень 9-А класу

ІІ м. – фізика ( вч. Кузнецова Л.М.)

ІІІ м. - хімія (вч. Мірошніченко О.А.)

Аржанова Анастасія, учениця 9-Б класу

ІІ м. - обслуговуюча праця (вч. Безлюда Л.І.)

Тюріна Сніжана, учениця 10-А класу

ІІІ м. - обслуговуюча праця (вч. Безлюда Л.І.)

ІІ м. – правознавство (вч.Хіляй В.В.)

Шейко Олексій, учень 8-Б класу

ІІ м. - технічна праця (вч. Бабійчук О.Й.)

Чан Тхань Вінь, учень 10-А класу

ІІІ м. - хімія (вч. Мірошніченко О.А.)

ІІІ м. - біологія (вч. Глущенко С.В.)



VIII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Районний етап:

Кулик Тетяна ,10-А - І м. (вч. Вернигора Т.І.)

Волченко Юліана, 7-А - ІІ м. (вч.Рядинська В.М.)

Рудянська Поліна, 6 -ІІ м. ( вч.


Районний конкурс учнівських творів "Спогади про Другу Світові війну в нашій родині"

Стешенко Владлен, 10-А - І м. (вч. Вернигора Т.І.)


Переможці районного проекту "Україна вишивана"

Тарасенко Марія ( 9-А), Мурашкіна Анна ( 9-А), Маренич Аліна (9-А), вч. Безлюда Л.І.

Турнір юних хіміків

Районний етап - І м.

Склад команди: Тарасенко М. (9-А), Чан Тхань Вінь (10-А), Божко М. (10-А), Ковальова А. (11-А), Мгерян А. (11-А).

Керівник команди: Мірошніченко О. А., вчитель хімії

Міський етап - участь

Всеукраїнський етап - участь

У складі районної команди: Ковальова А. (11-А), Мгерян А. (11-А).

Керівник команди: Мірошніченко О. А., вчитель хімії


Турнір юних винахідників та раціоналізаторів

Районний етап - ІІ м.

Склад команди: Аржанова А. (9-Б), Божко М. (10-А), Ковальова А. (11-А), Мгерян А. (11-А), Тарасенко М. (9-А). Керівник команди: Кузнєцова Л. М., вчитель фізики

Кiлькiсть переглядiв: 31

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.