Харчування дітей у закладі здійснюється згідно нормативно-правових документів з питань організації харчування дітей:

1. Закон України “Про дитяче харчування”

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 № 1243 “Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів”

3. Порядок організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах, затверджений наказом Міністерством освіти і науки України, Міністерством охорони здоров’я України від 01.06.2005 № 242/329

4. Постанова Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 "Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах"

5. Постанова Кабінету Міністрів України від 21.05.1992 № 258 "Про норми харчування та часткову компенсацію вартості продуктів для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"

6. Лист Міністерства освіти і науки України від 21.06.2007 №1/9-394 "Про здійснення контролю за організацією харчування дітей у дошкільних навчальних закладах"

7. Лист Міністерства освіти і науки Українивід 18.12.2008 № 1/9-795 “Про вжиття заходів щодо запобігання харчових отруєнь”

8. Інструкція з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах (Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту №202/165 від 26.02.2013)

Шановні батьки! Згідно Рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 20.01.2016 № 3 «Про організацію харчування учнів та вихованців навчальних закладів системи освіти в м. Харкова у 2016 році» затвердити грошові норми харчування учнів та вихованців навчальних закладів міста комунальної власності: 1.1.У дошкільних навчальних закладах: Із 9-10,5-12 годинним режимом перебування дітей в закладі – 17.00 грн.(в розрахунку: 6,80грн. – бюджетні кошти та 10,20 грн. – батьківська плата)

Організацію харчування у закладі здійснює комунальне підприємство «Комбінат дитячого харчування»

З інструкцією з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах можна ознайомитись тут

Пільги на харчування:

На підставі Закону України від 24/12/2015 № 911-VІІІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", Наказу Міністерства освіти і науки № 667 від 21.11.2002 р., відповідно до Рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 18.01.2017 №3 "Про організацію харчування учнів та вихованців навчальних закладів системи освіти в м.Харкові у 2017 році" пільгами на харчування користуються наступні категорії дітей:

- Діти з малозабезпечених сімей;

- Діти-сироти;

- Діти-інваліди;

- Діти військовослужбовців, працівників органів внутрішніх справ, журналістів, шахтарів, які загинули під час виконання службових обов'язків;

- Діти загиблих в АТО військовослужбовців

- Діти з багатодітних сімей.

Для оформлення пільги на харчування необхідно надати наступні документи

(Документи подаються при зарахуванні дитини в дитячий садок або на момент встановлення пільг):

Діти з малозабезпечених сімей (харчування безкоштовне)

- Довідка з Управління праці та соціального захисту населення (оригінал) (поновлюється 1 раз у півроку)

- Довідка форма № 3

Діти-сироти (харчування безкоштовне)

- Ксерокопія свідоцтва про народження дитини

- Ксерокопія рішення суду про опікунство

Діти-інваліди (харчування безкоштовне)

- Ксерокопія свідоцтва про народження дитини

- Ксерокопія порсвідчення, що підтверджує статус дитини-інваліда, або медичний висновок

Діти військовослужбовців, працівників органів внутрішніх справ, журналістів, шахтарів, які загинули під час виконання службових обов'язків, діти загиблих в АТО військовослужбовців

- Ксерокопія свідоцтва про народження дитини

- Ксерокопія посвідчення, що підтверджеє статус дитини

Діти з багатодітних сімей (троє і більше дітей віком до 18 років) (оплата за харчування 50 %)

- Ксерокопія свідоцтв про народження всіх дітей

- Ксерокопія посвідчення багатодітної сім'ї

- Довідка форма № 3

Для одиноких матерів пільги Законом не передбачені.

/Files/images/doshk/Deti69.gif