Поради батькам

/Files/images/doshk/Lovely_illustration_of_Happy_family_on_sofa_wallcoo.com.jpg

Шановні батьки!

Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним. Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:

· Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно!

· Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам. Ідучи додому, обов'язково повідомте про це вихователя.

· Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.

· При вході, будь ласка, чистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері.

Крім того ми просимо Вас:

· Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафу.

· Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, акуратно та по сезону одягненою.

· Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті.

· Дайте дитині з собою носовичок.

· У шафці дитини повинен бути завжди запасний одяг для групи. Восени та навесні просимо приносити запасний верхній одяг і взуття для прогулянок.

· Щоб запобігти втраті або обміну речей позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей.

· Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів.

· Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо.

· О 9.00 починаються заняття. Тому переконливо просимо Вас:

· Якщо ви прийшли, коли заняття розпочалося, допоможіть дитині роздягтися і тихо приєднайтеся до дітей.

· Не відволікайте педагога під час занять, всі проблеми ви зможете обговорити у зручний час - вранці до 8.30, в другій половині дня після 16.30; а також на індивідуальних консультаціях у спеціально призначений час.

· Для занять фізкультурою та музичних занять дитині знадобляться футболка, шорти, шкарпетки, чешки.

· У нашому дитячому садку обов'язковими є всі батьківські збори (2 - 3 рази на рік) та індивідуальні консультації. Якщо з об'єктивних причин ви не зможете прийти, попередьте педагогів заздалегідь.

· За харчування дітей батьки сплачують квитанцію у триденний строк з дня її отримання (не пізніше 20 числа поточного місяця на місяць вперед). Оплата є обов'язковою для усіх.

· При виникненні у дитини симптомів отруєння (блювота, пронос) або симптомів ГРВІ (кашель, температура, нежить) звертатися на прийом до дільничного педіатра, в дитячий сад дитина не приймається.

· Якщо ваша дитина занедужала, просимо до 9.00 повідомити про це вихователя.

· Після хвороби дитина приймається в дошкільний заклад при наявності медичної довідки.

Шановні батьки!

· Якщо ви не змогли вирішити будь - яке питання з педагогами, ви можете звернутися до директора, заступника директора з навчально-виховної роботи.

· Конфліктні та спірні ситуації у нас прийнято вирішувати за відсутності дітей.

· Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті вашої дитини, тож візьміть в них активну участь.

Дякуємо Вам за те, що розумієте нас.